Stiklų dekoravimas

Stiklų plėvelių pasaulyje dekoratyvinė plėvelė yra viena populiariausių kategorijų. Dekoratyvinės stiklo plėvelės yra ne tik paklausios, bet ir plačiai pritaikomos (t. y. stiklo durų, sienų, vidaus ir išorės langų srityse). Viena esminių tokio populiarumo priežasčių yra labai platus šių plėvelių pasirinkimas, nuo tokių kaip plačiai naudojama paprasčiausia matinė plėvelė iki sudėtingo rašto architektūrinės. Žemiau pateikiama keletą skirtingos stilistikos plėvelių pavyzdžių:

Matinės stiklų plėvelės

Idealiai tinka langams, stiklinėms sienoms ir durims, matinio stiklo plėvelė suteikia privatumą, tuo pačiu leisdama natūraliai saulės šviesai apšviesti patalpas. Matinės plėvelės yra įvairių stilių ir siūlo neribotas dizaino galimybes. Tokia plėvelė gali būti skaidri arba spalvota ir integruota su skirtingais raštais. Nors dažnai naudojamos kuriant privačias erdves namams, biurams ir kitoms patalpoms, jos taip pat gali papildyti architektūros ir interjero dizaino puoselėjimą grožį.

Architektūrinės plėvelės – tai dekoratyvinių stiklo plėvelių stilius, naudojamas dekoravimui ir funkcionalumui. Architektūrinės stiklų plėvelės paprastai suteikia energijos taupymo ir UV spindulių blokavimo privalumus, kuriuos siūlo ir stiklų tamsinimo plėvelės, tačiau architektūrinės plėvelės tarnauja ir kaip papildomas estetikos ir dizaino galimybių elementas. Nors dažniausiai naudojamos biuruose ir komercinėse patalpose, architektūrinės plėvelės taip pat gali suteikti charakterio individualių namų interjerui ir eksterjerui.

Speciali dekoratyvinė plėvelė

Specialiosios dekoratyvinės plėvelės terminas dažnai naudojamas apibūdinti labai unikalių plėvelių kategoriją, perteikiančią skirtingas spalvas, nuotaikas ir perspektyvas. Šias išskirtines plėveles kuriant pastato stilių ir charakterį galima pritaikyti tiek vidiniam, tiek išoriniam stiklui.

Specialios dekoratyvinės plėvelės dažnai būna permatomos, spalvingos, pavyzdžiui, mėlynos, žalios, raudonos ir geltonos spalvos. Šios plėvelės suteikia stiklui spalvos ir atitinkamai apšviečia pastato vidų, bei išorę. Jas galima montuoti atskirai arba kartu su nepermatoma balta ir juoda plėvele, kad būtų sukurta daugybė skirtingų efektų.

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *